Silifkede Satılık ve Kiralık Evler ve Emlak İlanları

 

En lüks Silifkede satılık evler cazip fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile birlikte herkese daire sahibi olabilime imkânı sunuyor. Dairelerin tamamı en kaliteli malzemeler ile inşa edilmiş olup, lüksünüz ve konforunuzu düşünerek hiç bir ayrıntı atlanmadan inşa edilmiş olup, mutfağında suya dayanıklı malzemeden yapılan açık renkli mutfak dolapları kullanılmış. Silifke’de satılık evler ilanını tıklayarak sitemize gelen her kişi üyelik yapmadan evlerdeki bilgileri alabilir, fiyatlarını görebilir ve detayları öğrenebilirler.

Yıllarca size sorun ve masraf çıkarmadan, gösterişli ve kullanışlı olarak inşa edilmiş olan Silifkede kiralık evler de merkezi semtte, üst katlardaki dairelerin balkonundan şehrin tüm güzelliğini görebilmeye imkân verecek şekilde yapılmış. Silifke’de kiralık evler birinci sınıf laminant malzemeden yapılmış açık renkteki yer döşemesi kabarmaya ya da güvelenmeye karşı garantili, olan daireler çok düşük rakamlara satın alınabilir. Silifke’de emlak ilanları da yine normal ev almak isteyen müşterilerin olduğu kadar emlakçıların da ilgisini çekmektedir. Çünkü onlar da Silifkede emlak ilanları sayfası ile kendi evlerinin fiyatlarını sık sık karşılaştırmaktadırlar.

 

Söz Gümüş’se – 5

İşte zaman o zaman, an o an, 12.12.12 !

Bugüne bir güzellik yapalım, abajurun ışığı yetersiz, ışığımı enerjimi bu sefer abajur ile aktarayım sizlerle paylaşayım dedim. o n l a r da bu durumdan memnun :)

Kedi dostlarımın ve herkesin 12.12.12 gününü kutlarım. Hepimize bol ışıklı, sevgili, saygılı, aşklı, şifalı, neşeli, taptaze günler dilerim…

Söz Gümüş’se – 4

Yeni “Yuvam”…

Akın ağbim sağolsun, beni düşündü evimin üstünü kapamak için kolları sıvadı. Gerçi yağmur yağmıyor, kar çamur yok, rüzgar da almıyor ama olsun üstü kapalı olarak uyumak istediğimi hissetmiş. Böylece kendi tasarımını hayata geçirdi, yeni yuvamı oluşturdu.

Ellerine sağlık Akın ağbi :)

Söz Gümüş’se – 3

Bazı yemeklerin kokuları o kadar cazip ki tadım yapmamak mümkün değil!

Bazılarını ise kokmasa bile yapmak gerekiyor. Tadı tuzu yerinde mi, sulu mu susuz mu, çok mu kavrulmuş, az mı pişmiş, dile göre mi dişe göre mi, gibi gibi…Bakılacak bir sürü kriter var yani. Hadi bunları geçti diyelim, sonunda sunumu, sofraya arz-ı endamı da önemli :)

Yerse, yerseniz elbette…